Nabídka barev oken a dveří

V Inoutic nabízíme širokou paletu dekorů a barev pro okna i dveře. Využíváme k tomu barevné fólie, které jsou z velmi odolného materiálu, takže si svůj vzhled zachovávají po celou dobu životnosti oken. Barevné fólie lze navíc libovolně kombinovat tak, aby zvenku okna ladila s fasádou a uvnitř s barvami interiéru.

Vyzkoušejte si naši aplikaci , která vám usnadní rozhodování, jakou barvu pro vaše okna zvolit.

Šedá je IN!

V současné době jsou výrazným trendem v architektuře různé odstíny šedé. Působí elegantně, luxusně a přitom umožnují dát vyniknout ostatním barvám.

Inoutic nabízí na šedé základní profily 13 odstínů šedých dekoračních fólií, včetně 4 odstínů Architecture Colors s kovovým vzhledem. Mezi ně patří např. i fólie ALUX DB 703 imitující stříkaný práškový hliník. Speciální pigmenty v kombinaci s povrchovým reliéfem vytvářejí typický třpytivý kovový efekt. S těmito barevnými fóliemi budou vaše okna vypadat k nerozeznání od hliníkových, ale přitom si zachovávají výborné tepelně-izolační parametry plastových oken.

Pokud si pro okenní či dveřní profily vyberete oboustrannou fólii se vzhledem kovu, je samozřejmě důležité, aby vás po otevření okna a dveří nerušilo bílé jádro profilu. Inoutic je jediným výrobcem PVC profilů na českém trhu, který dává možnost zvolit si šedé jádro profilu.

V případě volby šedých profilů ve spojení s šedými fóliemi nedochází k prodloužení dodací lhůty ze strany výrobce ani dodavatele oken. Stejné fólie mohou být použity nejen pro okna a dveře, ale i pro garážová vrata a rolety. Zajistíte tak ucelený vzhled celého domu.