Šedé okenní profily

Okna jsou dnes nejen funkčním stavebním prvkem, který ochrání domov před nepřízní počasí, zabrání v zimě tepelným únikům, zajistí přísun denního světla a čerstvého vzduchu, ale ve správném barevném odstínu dodají bydlení styl a mohou se stát i nezanedbatelným designovým prvkem.

Bílá okna si sice i nadále zachovávají svoji oblibu, ale absolutním trendem jsou nyní šedé odstíny fólií s kovovým vzhledem. Dokonale imitují hliník, ale přitom mají vynikající tepelně-izolační parametry. Společnost Inoutic je na tuzemském trhu jediným výrobcem profilových systémů pro plastová okna a dveře, který nabízí základní tělo profilu v šedé barvě. To se ideálně hodí pro kombinaci s šedými fóliemi.

Šedé profily Inoutic s šedými a metalickými oboustrannými fóliemi dodají oknům a dveřím jednotný a luxusní vzhled i při otevření. Už nikdy víc vás tak nebude rušit pohled na bílé části profilů při otevření okna, ale naopak vás potěší pohled na 360° šedé (oboustranná fólie a profily v šedé barvě). A to samozřejmě bez příplatkuči prodlouženýchdodacích lhůt!

O tom, že šedá je in, vás může přesvědčit i výjimečný dům na brněnském předměstí, který si podle vlastních představ realizovala interiérová designérka Lucie Schäfferová. Více najdete zde.