Recyklace terasových prken Twinson

Terasové systémy Terrace, Terrace+, Terrace Massive i prkna plotového systému Twinson fancing jsou 100% recyklovatelné. Twinson je patentovaný kompozitní (WPC) materiál složený z plastu, borovicového dřeva (z lesů s certifikátem PEFC, kde se hospodaří trvale udržitelným způsobem) a aditiv, která zlepšují vlastnosti materiálu.

Malé množství palubek Twinson můžete bez obav vyhodit do běžného směsného odpadu v domácnosti i větší množství WPC odpadu může být zpracováno v běžné lokální spalovně. Existuje ale i možnost zpětného odběru a recyklace. Materiál můžete zabalit a poslat zpět k nám přes svého dodavatele terasy Twinson.

WPC materiál Twinson byl posuzován nezávislou laboratoří pro vývoj a testování v oblasti dřevařských technologií Entwicklungs- und Prüflabor Holztechnologie (EPH) v Drážďanech a byl certifikován podle evropské normy EN 71-3. Díky své vysoké kvalitě a bezpečnosti tak může být recyklovaný materiál z teras Twinson použit např. na výrobu zcela bezpečných hraček pro děti. To mj. znamená, že se opravdu nemusíte bát nechat své děti hrát si na terase z materiálu Twinson. Obavu nemusíte mít ani v případě, že materiál Twinson přijde do kontaktu s ústy dítěte.

inbaby