Posuvná okna a dveře

Posuvná okna jsou ideálním rozšířením vnitřního prostoru do exteriéru a umožňují zakomponovat do projektu stavby velké prosklené plochy. Příroda a zahrada se tak stávají pevnou součástí každodenního života. Za pěkného počasí lze okna lehce otevřít posunutím. I zdvižně posuvné dveře o velkých rozměrech můžete díky posuvné technologii Inoutic ovládat bez námahy.

Výhody posuvných oken Inoutic

  • Posuvná okna a dveře lze vyrobit i v nadstandardních velikostech.
  • Mají nejlepší možné utěsnění proti povětrnostním vlivům.
  • Jsou odolné proti vloupání.
  • Mají i velmi dobré tepelně izolační vlastnosti.
  • Výběr ze tří typů otevírání
  • Možnost individuálního barevného provedení z vnitřní a vnější strany s výběrem z více než 40 barev

Typy otevírání posuvných dveří

Posuvná okna a dveře Inoutic jsou k dispozici ve třech variantách otevírání. Každý posuvný systém má přitom svoje výhody z hlediska vašich individuálních požadavků.

  • Zdvižně-posuvné dveře
  • Odsuvně posuvné
  • Skládací dveře

Zdvižně-posuvné dveře

S tímto typem posuvných dveří dokážete otvírat velké prosklené plochy, aniž byste se museli vzdát komfortu nízkého prahu. Můžete prakticky bez námahy posouvat až čtyři křídla! Manipulaci ještě více usnadňují varianty na elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti zvyšují energetickou účinnost těchto posuvných dveří. Více informací najdete zde.

Odsuvně posuvné

Odsuvně posuvné dveře dokážeme vyrobit podle vašeho přání – dvou až čtyřkřídlé. Tento systém posuvných dveří je ideální zejména pro menší stavby či přestavby, které využívají standardní profily Inoutic. Okna se vyznačují výborným utěsněním proti srážkové vodě, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, zvukotěsností a snadnou obsluhou. Mají zvýšenou ochranu proti vloupání, kterou je možné kdykoliv doplnit o další opatření. Posuvná křídla se navíc dají také samostatně vyklápět. Tento posuvný systém je možné zrealizovat se všemi typy našich profilů, tj. Eforte, Prestige i Arcade.

Skládací dveře

Dveře s tímto systémem je možné úplně otevřít, aniž by byl váš výhled ven rušen nějakým pevným křídlem nebo sloupkem. Jednotlivé díly složíte na stranu jako harmoniku. Speciální krycí plíšky umožňují otvírání jednotlivých křídel a skládací dveře pak můžete zafixovat v jakékoliv poloze částečného otevření. Tento systém je možné realizovat s profily Prestige nebo Arcade.