Terasové a balkonové dveře Inoutic

Dveře na terasu, balkon a zahradu propojují interiér s exteriérem. Dokonalé propojení získáte se zdvižně-posuvným systémem otevírání, který umožňuje bez námahy otevřít obrovskou prosklenou plochu. Skládací dveře otevírají do zahrady nebo na balkon široký průchod bez sloupků a pevného zasklení. Otevíravé a odsuvně-posuvné dveře jsou tradiční řešení vhodné pro téměř každý dům.

Zdvižně-posuvné dveře

Zdvižně-posuvné dveře vpustí do domu záplavu světla. Až 6 metrů širokou prosklenou plochu snadno odsunete jediným pohybem.

Odsuvně-posuvné dveře

Odsuvně-posuvné dveře propojí váš dům se zahradou nebo balkonem velkou prosklenou plochou. Zároveň dobře izolují a jsou odolné proti vloupání.

Skládací dveře

Se skládacími balkonovými dveřmi otevřete zcela volný průchod bez sloupků a pevného zasklení. Design je jen na vás – kterou ze 40 barev si vyberete?

Otevíravé dveře

Otevíravé balkonové a terasové dveře jsou spolehlivá klasika. Vyrábíme je ve variantách pro stavby s nízkým rozpočtem i zateplené a pasivní domy.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

V našem konfigurátoru barev si můžete vytvořit vaši fasádu pomocí několika málo kliknutí. Stačí nahrát fotku svého domu a zkusit to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz můžete ušetřit v příštích letech.

Šedá je IN

Šedá je IN

Šedá je „in“, tak proč mít při otevření bílé rámy oken? Dopřejte svým plastovým oknům elegantní vzhled hliníku!