Fasády a podbití

Fasádní obklady dodávají domu moderní design, chrání fasádu před UV zářením a poškozením a snadno se udržují. Vyrábíme 5 typů obkladů: designové a protipožární hliníkové obklady Premium, odolné obklady Twinson Premium s luxusním vzhledem dřeva, bezúdržbové PVC obklady Premium, ekonomické PVC obklady Standard a obklady Murvinyl vhodné pro obložení říms a podbití.

Twinson fasády Premium

Fasádní obklady Premium z materiálu Twinson jsou odolné a bezúdržbové. Díky systému odvětrávání fasáda dýchá a izoluje.

Hliníkové fasády Premium

Hliníkové fasádní obklady Premium, to je moderní, elegantní a čisté řešení vaší fasády s trvalou ochranou proti všem povětrnostním vlivům.

PVC fasádní obklady Premium

PVC fasádní obklady Premium vyrábíme ve 29 barvách a dekorech. Jsou nenáročné na údržbu a ochrání váš dům před vlivy počasí.

PVC fasádní obklady Standard

Izolujte svůj dům a chraňte jej před nepřízní počasí PVC fasádními obklady Standard. Jsou vhodné pro mnoho typů budov díky různým barvám i šířkám.

Obklady říms a podhledů Murvinyl

Hledáte způsob, jak uspořit energii a ochránit dům před vlivy počasí? Pak jsou pro vás ideálním řešením venkovní PVC obklady Murvinyl.
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

V našem konfigurátoru barev si můžete vytvořit vaši fasádu pomocí několika málo kliknutí. Stačí nahrát fotku svého domu a zkusit to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz můžete ušetřit v příštích letech.

Šedá je IN

Šedá je IN

Šedá je „in“, tak proč mít při otevření bílé rámy oken? Dopřejte svým plastovým oknům elegantní vzhled hliníku!