Zdvižně-posuvné dveře

Zdvižně-posuvné balkonové dveře otevírají novou možnost propojení interiéru a exteriéru. Dveře s nimi mohou být až 2,6 m vysoké a 6 m široké. Vzniká tak obrovská prosklená plocha, která prosvětlí interiér. Se zdvižně-posuvným systémem bez námahy odsunete velké křídlo dveří a propojíte byt se zahradou, balkonem nebo terasou. Dveře navíc mohou být bezbariérové, PVC práh je vysoký jen 19 mm.

Parametry

  • součinitel prostupu tepla Uf = 1,3 W/m2K (Co je Uf?)
  • 5 komor
  • vestavná hloubka 76 mm
  • možnost zasklení 24-42 mm, zvukotěsné sklo 52 mm
  • bezbariérový práh
  • výška až 2,6 m, šířka až 6 m
Parametry

Pohodlí a bezbariérovost

Stačí otočit kliku a bez námahy otevřete velkou prosklenou plochu. Křídlo dveří se nadzvedne a odsune se do strany po kolejnici, a tak zvládnete otevřít i 3 metry široké dveře. Dveře je také možné vybavit elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním.

Zdvižně-posuvné balkonové a terasové dveře dodáváme se dvěma druhy prahu - PVC prahem pro novostavby a hliníkovým prahem pro starší budovy. PVC práh je jen 19 mm vysoký, a tedy bezbariérový.

Skvělé izolační vlastnosti

Dveře se zdvižně-posuvným otvíráním jsou pětikomorové a skvěle izolují – hodnota prostupu tepla rámem je jen 1,3 W/m2K. Únikům tepla zabraňuje těsnění po celém obvodu dveří. To vkládáme přímo do profilu a nenavlékáme ho dodatečně strojově, proto v něm nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje. Kvalitní těsnění skvěle odolává větru i srážkám.

Do profilu je možné vložit zasklení o šířce 24 až 42mm i 52mm zvukotěsné sklo.

Designové propojení bytu a zahrady

Díky speciálnímu způsobu lepení skla mohou být balkonové nebo terasové dveře až 2,6 m vysoké. Celková prosklená plocha je 6 m široká a dokonale propojí váš byt se zahradou nebo balkonem.

Samotné dveře vyrábíme ve 40 různých barvách  dekorech. Vyberete si imitaci dřeva, kovový vzhled, nebo živé barvy? Dveře budou vypadat skvěle i otevřené – jako jediní vyrábíme dveřní profily nejen s bílým a hnědým, ale také s šedým jádrem. Pokud se tedy rozhodnete pro moderní imitaci kovu, nezůstanou vnitřní hrany rušivě bílé.

Zobrazit konfigurátor barev

Bezpečné bydlení

Při výrobě balkonových a terasových dveří myslíme i na vaše bezpečí. Proto mají tyto dveře bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu a ocelové výztuhy, díky kterým jsou dveře stabilní a odolné proti vloupání. Do našich dveřních profilů je také možné použít bezpečnostní sklo.

Najít prodejce

Ke stažení

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.