Vchodové dveře Prestige

5komorové dveřní profily Prestige jsou vhodné pro vchodové dveře zateplených domů. Skvěle izolují a mají konstrukční prvky, které zvyšují jejich odolnost proti poškození i vloupání. Jejich odolnost testujeme na 100 000 zavření, to je asi 20 let používání.

Do našich profilů jsou vhodné všechny typy výplní – hliníková, plastová i skleněná. Ze 40 barevných variant vyberete tu, která bude k výplni dveří dokonale ladit.

Parametry

  • součinitel prostupu tepla Uf = 1,5 W/m2K (Co je Uf?)
  • 5 komor
  • vestavná hloubka 76 mm
  • možnost zasklení 12–44 mm
  • výška prahu 20 mm (bezbariérový práh)
Parametry

Konstrukce odolná proti vloupání i poškození

Vchodové dveře musí odolat nejen vlivům počasí, ale i vloupání. Proto mají profily Prestige 2,5 mm silnou ocelovou výztuhu a mechanické spojky rohů. Výplň se do nich zasazuje do bezpečnostní dvoupatkové lišty. Bezpečnostní prvky je možné doplnit také o integrované vícebodové zámky a bezpečnostní kování.

Odolnost dveří testujeme na 100 000 zavření. Právě toto číslo odpovídá 20 letům používání, tedy době, jakou vám dveře s našimi profily minimálně vydrží.

Najít prodejce

Skvělé izolační vlastnosti a bezbariérový práh

Vchodové dveře s profily Prestige díky 5 komorám a těsnicím prvkům zabraňují úniku tepla z domu. Pro lepší izolaci mají Prestige přídavné těsnění v oblasti prahu a rohů. Výsledný prostup tepla (Uf) je 1,5 W/m2K, prostup tepla celých dveří (Ud) až 1,0 W/m2K podle typu výplně.

Úniku tepla zabraňuje také práh s přerušeným tepelným mostem. Je vysoký jen 2 cm, a tedy bezbariérový.

Jak budou vypadat vaše dveře?

Do profilů Prestige je možné zasadit jakoukoliv výplň a použít je do kteréhokoliv typu dveří. Ať se rozhodnete pro výplň skleněnou, plastovou, nebo hliníkovou, naše profily s ní budou vždy ladit. Vyrábíme je ve 40 barvách a dekorech, mezi kterými jsou i imitace kovu a dřeva.

Oblé tvary profilů dodávají dveřím designový vzhled. Zároveň lépe odvádí vodu.

Zobrazit konfigurátor barev

Reference /

Působivý vzhled a prvotřídní kvalita

Image 1Image 2Image 3Image 4
Plastové domovní a vchodové dveře
 
Plastové domovní a vchodové dveře značky Inoutic vás překvapí rozmanitostí a nápaditými možnostmi realizace, ale také vysokým standardem kvality. Vchodové dveře Inoutic zaujmou každého! Výběr barev a dekorů otevírá téměř neomezené možnosti pro to, abyste si vytvořili dveře přesně podle svých představ.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Architecture Colors*

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov.

Classic Colors

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

Timeless Colors

Jemná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí vaší fasádě nádech jedinečnosti.

Traditional Colors

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly.

Trend Colors

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev Inoutic vám usnadní výběr oken a jejich barev. Nahrajte fotku svého domu a po pár kliknutí myší uvidíte, jak budou vaše nová okna ladit s fasádou a střechou domu.

Ke stažení

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.