Vchodové dveře Eforte

5komorové dveřní profily Eforte mají vynikající izolační vlastnosti. Jsou vhodné pro pasivní domy a všude tam, kde je úspora energie na prvním místě. Díky několika konstrukčním vylepšením zajistí vašemu domovu bezpečí – jsou odolné proti vloupání i poškození. Jejich odolnost testujeme na 100 000 zavření. To odpovídá 20 letům používání.

Do dveřních profilů Eforte se hodí výplně z hliníku, lisované syntetické pryskyřice i skla. Výplň může být v jedné linii s profilem, vzniknou tak elegantní a designové dveře. S každou výplní budou profily ladit – na výběr máte 40 barev a dekorů.

Najít prodejce v okolí

Parametry

 • součinitel prostupu tepla Uf = 1,3 W/m2K (Co je Uf?)
 • 5 komor
 • vestavná hloubka 84 mm
 • možnost klasické výplně 24–56 mm
 • překryvná výplň 43–78 mm
 • výška prahu 20 mm (bezbariérový práh)
 • Vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • Uf = 1,3 W/m2K
  • Ud = 0,6 W/m2K (dle výplně)
 • Možnost předsazené výplně
 • Vyšší stabilita díky zinkovým rohovým spojkám litým pod tlakem
 • Bezbariérový hliníkový práh (výška 20 mm)
 • Dodatečné dotěsňovací prvky v prahu
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
 • Nastavitelná drážka pro kování pro 2 varianty falešného sloupku: 16 a 20 mm
 • Výztuha rámu vhodná pro elektrické otevírání dveří
  • bez obrábění, lze otočit pro upevnění závěsů
 • Dostupné ve 40 barvách
  • 4 speciální barevné fólie Titanium Plus s hliníkovým vzhledem
Zobrazit další parametry
Parametry

Bezpečí a odolnost testované na 20 let

Vchodové dveře chrání bezpečí vašeho domova. Proto jsou profily Eforte zpevněné ocelovou výztuhou. Odolnost rohů zvyšuje zesílená výztuž ze zinkových odlitků. S těmito prvky a s bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištou jsou dveře odolné proti vloupání i mechanickému poškození.

Jejich odolnost testujeme na 100 000 zavření. Toto číslo odpovídá 20 letům používání – minimálně tak dlouho vám dveře s našimi profily vydrží.

Bezpečnost je možné podpořit integrovanými vícebodovými zámky a bezpečnostním kováním.

Najít prodejce

Vynikající izolační vlastnosti a bezbariérový práh

Vchodové dveře s profily Eforte mají nejlepší izolační vlastnosti z naší nabídky. S překryvnou výplní je možné zasklení nebo výplň o šířce až 78 mm. Dveřní profily Eforte jsme navíc vybavili speciálním těsněním s minimálními nároky na údržbu, které brání úniku tepla a je odolné proti přívalovým srážkám. Součinitel prostupu tepla rámem (Uf) je 1,3 W/m2K, u celých dveří (Ud) až 0,6 W/ m2K podle typu výplně.

Úniku tepla zabraňuje i práh s přerušeným tepelným mostem. Je vysoký jen 2 cm, a tedy bezbariérový.
 

Kolik s Eforte ušetříte?

Elegantní vzhled

Výplň dveří s profily Eforte může být v jedné linii s křídlem – překryvná výplň. Dveře s překryvnou výplní vypadají elegantně a designově. Výplň může být hliníková, skleněná i z epoxidové pryskyřice, s každou výplní bude profil ladit. Na výběr totiž máte 40 různých barev a dekorů. Elegantní design podtrhují i oblé hrany profilů, které zároveň lépe odvádí vodu.

Profily Eforte jsou vhodné pro všechny typy dveří: jednokřídlé i dvoukřídlé, s falešným i pevným sloupkem, s otevíráním dovnitř i ven.

Vyberte si barvu dveří
Elegantní vzhled

Reference /

Působivý vzhled a prvotřídní kvalita

Plastové domovní a vchodové dveře

Plastové domovní a vchodové dveře značky Inoutic vás překvapí rozmanitostí a nápaditými možnostmi realizace, ale také vysokým standardem kvality. Vchodové dveře Inoutic zaujmou každého! Výběr barev a dekorů otevírá téměř neomezené možnosti pro to, abyste si vytvořili dveře přesně podle svých představ.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Trend Colors

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby.

Architecture Colors*

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov.

Classic Colors

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

Timeless Colors

Jemná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí vaší fasádě nádech jedinečnosti.

Traditional Colors

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev Inoutic vám usnadní výběr oken a jejich barev. Nahrajte fotku svého domu a po pár kliknutí myší uvidíte, jak budou vaše nová okna ladit s fasádou a střechou domu.

Ke stažení

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup terasových systémů

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.

Kofigurátor barev

Kofigurátor barev

V našem konfigurátoru barev si můžete vytvořit vaši fasádu pomocí několika málo kliknutí. Stačí nahrát fotku svého domu a zkusit to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz můžete ušetřit v příštích letech.

Šedá je IN

Šedá je IN

Šedá je „in“, tak proč mít při otevření bílé rámy oken? Dopřejte svým plastovým oknům elegantní vzhled hliníku!