Vchodové dveře Arcade

4komorové dveřní profily Arcade jsou vhodné především pro vchodové dveře rodinných domů. Nezatíží rozpočet, a přitom jsou bezpečné a mají dobré izolační vlastnosti.

Do profilů Arcade je možné vložit jakoukoliv výplň: plastovou, skleněnou i hliníkovou. Designově s ní budou vždy ladit, vyrábíme je totiž ve 36 různých dekorech.

Parametry

  • součinitel prostupu tepla Uf = 1,6 W/m2K (Co je Uf?)
  • 4 komory
  • vestavná hloubka 71 mm
  • možnost zasklení 12–44 mm
  • výška prahu 20 mm (bezbariérový práh)
Parametry

Odolné a bezpečné vchodové dveře

Dveřní profily testujeme na 100 000 zavření. Proč tolik? Protože právě 100 000 zavření odpovídá 20 letům používání dveří. Minimálně tolik let vám dveře s našimi profily vydrží.

Profily Arcade jsou zpevněné 2,5 mm silnými ocelovými výztuhami a mají bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu. Na přání můžeme také přidat patentované mechanické spojky rohů, se kterými jsou dveře stabilnější a odolnější proti vloupání. Je také možné použít integrované vícebodové zámky a bezpečnostní kování.

Najít prodejce

Dobré izolační vlastnosti a bezbariérový práh

Levnější profily neznamenají špatné izolační vlastnosti. Čtyřkomorové profily Arcade mají prostup tepla Uf 1,6 Wm2/K, prostup tepla celých dveří samozřejmě závisí na typu výplně.

Dobrou izolaci zajišťuje i práh s přerušeným tepelným mostem. Práh je navíc vysoký jen 2 cm, a tedy bezbariérový.

Vzhled v souladu s jakoukoliv výplní

Do profilů Arcade je možné vložit jakýkoliv typ výplně – plastovou, skleněnou i hliníkovou. S výplní bude profil vždy ladit, na výběr totiž máte 36 barevných variant, mezi nimi i imitace dřeva a kovu. Dveře můžou být jednokřídlé i dvoukřídlé, s falešným i s pevným sloupkem, s otevíráním dovnitř i ven. Jednoduše: profily Arcade jsou vhodné pro všechny typy dveří.

Profily mají zaoblené tvary. Ty nejsou jen designová záležitost, používáme je také proto, že dobře odvádí vodu.

Zobrazit konfigurátor barev

Reference /

Působivý vzhled a prvotřídní kvalita

Image 1Image 2Image 3Image 4
Plastové domovní a vchodové dveře

Plastové domovní a vchodové dveře značky Inoutic vás překvapí rozmanitostí a nápaditými možnostmi realizace, ale také vysokým standardem kvality. Vchodové dveře Inoutic zaujmou každého! Výběr barev a dekorů otevírá téměř neomezené možnosti pro to, abyste si vytvořili dveře přesně podle svých představ.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Architecture Colors*

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov.

Classic Colors

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

Timeless Colors

Jemná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí vaší fasádě nádech jedinečnosti.

Traditional Colors

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly.

Trend Colors

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev Inoutic vám usnadní výběr oken a jejich barev. Nahrajte fotku svého domu a po pár kliknutí myší uvidíte, jak budou vaše nová okna ladit s fasádou a střechou domu.

Ke stažení

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.