Terasy Twinson

Terasy Twinson mají luxusní vzhled dřeva, na rozdíl od dřevěných teras ale nepotřebují nátěry ani moření a jsou odolné proti houbám, hmyzu, vlhkosti a mechanickému poškození. Dodáváme 4 typy terasových prken Twinson:

Terasy Twinson Basic vynikají skvělou cenou a všemi výhodami materiálu Twinson. Twinson Terrace mají jednodušší montážní systém a více barevných možností. Twinson Massive jsou vhodné pro kopírování oblého nebo nepravidelného tvaru (například bazénu) – jednotlivá prkna můžete natočit podle potřeby a oříznout na jakýkoliv tvar.

Terasy Twinson Massive

S Twinson Massive bude vaše terasa dokonalá. Masivní prkna z materiálu Twinson nepotřebují údržbu a snadno kopírují například tvar bazénu.

Terasy Twinson Terrace

S Twinson Terrace bude vaše terasa dokonalá. Prkna z materiálu Twinson jsou odolná, nepotřebují údržbu a jejich montáž je rychlá a snadná

TERASY BASIC

Víte, že dokonalou terasu nemusíte pravidelně natírat ani mořit? Terasy Twinson Basic jsou bezúdržbové a odolné – za to ručíme zárukou 25 let!
 
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

V našem konfigurátoru barev si můžete vytvořit vaši fasádu pomocí několika málo kliknutí. Stačí nahrát fotku svého domu a zkusit to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz můžete ušetřit v příštích letech.

Šedá je IN

Šedá je IN

Šedá je „in“, tak proč mít při otevření bílé rámy oken? Dopřejte svým plastovým oknům elegantní vzhled hliníku!