Terasy Twinson Terrace+

Twinson Terrace+ jsou komorová terasová prkna. Od našich ostatních teras se liší především systémem perodrážka – jednotlivá prkna jsou do sebe zaklesnutá tak, že spárou mezi nimi nepropadne ani mince.

Prkna Twinson vyrábíme ze směsi borovicových pilin a PVC. Díky tomu vypadá terasa jako dřevěná, ale je mnohem odolnější. Terasy Twinson Terrace+ mají nosnost 1800 kg/m2odolávají hmyzu, houbám a vlhkosti, proto na ně dostanete záruku 25 let.

Parametry

  • nosnost 1800 kg/m2
  • roztažnost 4 mm/m
  • kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém
  • rozestup podkladových hranolů 60 cm osově
  • výška prkna 32 mm

Terasa odolná vůči venkovním vlivům

Prkna Twinson vyrábíme ze směsi borovicového dřeva a PVC. Proto má terasa dřevěný vzhled, ale je mnohem odolnější. Zatímco dřevěné terasy je nutné natírat a olejovat, terasa Twinson nepotřebuje zvláštní péči a odolává počasí, houbám i hmyzu. Ručíme za to zárukou 25 let.

Na terasy z prken Twinson nemá vliv ani změna teploty a vlhkosti. Prkna mají roztažnost jen 2 mm/m a navíc jsou spojená sponkami, které pohlcují šířkovou diletaci materiálu, proto se terasy Twinson nekroutí.

Systém perodrážka

Prkna jsou v terase Twinson Terrace+ zasazená jedno do druhého tak, že spárou nic nepropadne. Díky tomu je tato terasa vhodná pro venkovní posezení restaurací, kde hrozí, že mezi jednotlivá prkna propadnou peníze nebo platební karta zákazníka. Zároveň ale může odtékat voda.

Samonosná konstrukce

Před položením terasy Twinson Terrace+ nemusíte připravovat rovný povrch. S hliníkovým konstrukčním systémem můžete vyrovnat nerovnosti podkladu nastavitelnými sloupky. Samonosná konstrukce je vhodná například pro střechy s hydroizolací a balkony.

Dřevěný vzhled v 8 barvách

Twinson Terrace+ vyrábíme v 8 přírodních barvách s protiskluzovým broušením. Vašemu vkusu bude odpovídat nejen barva, ale i zakončení terasy. Okraje terasy mohou tvořit lišta v barvě terasy nebo designová hliníková lišta.

Barva terasy se během prvního měsíce změní, zesvětlá. Je to důkaz, že prkna obsahují přírodní dřevo, které pracuje. Díky PVC se ale barva po měsíci ustálí a zůstane navždy stejná.

Zobrazit konfigurátor barev

Zodpovědnost k přírodě

Na výrobu terasových prken Twinson používáme borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný, proto je použití borovicového dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost testy, které se používají na testování dětských hraček.

Najít prodejce

Barevné varianty

O-Terrace-_-Inoutic.png
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.