Terasy Twinson Terrace+

Twinson Terrace+ jsou komorová terasová prkna. Od našich ostatních teras se liší především systémem perodrážka – jednotlivá prkna jsou do sebe zaklesnutá tak, že spárou mezi nimi nepropadne ani mince.

Prkna Twinson vyrábíme ze směsi borovicových pilin a PVC. Díky tomu vypadá terasa jako dřevěná, ale je mnohem odolnější. Terasy Twinson Terrace+ mají nosnost 1800 kg/m2 a odolávají hmyzu, houbám a vlhkosti, proto na ně dostanete záruku 25 let.

Parametry

 • nosnost 1800 kg/m2
 • roztažnost 4 mm/m
 • kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém
 • rozestup podkladových hranolů 60 cm osově
 • výška prkna 32 mm
 • Rychlejší montáž – instalace podkladových profilů ve vzdálenosti až 60 cm
 • Plastové spony s pružinou absorbují rozpínání desek
 • 2 typy nosného profilu, 1 typ nenosného
 • Zakončení soklovou lištou Twinson nebo hliníkovým profilem
 • Maximální nosnost 1800 kg/m2
 • Bodové zatížení maximálně 150 kg
 • Jednostranné desky
Zobrazit další parametry
Parametry

Terasa odolná vůči venkovním vlivům

Prkna Twinson vyrábíme ze směsi borovicového dřeva a PVC. Proto má terasa dřevěný vzhled, ale je mnohem odolnější. Zatímco dřevěné terasy je nutné natírat a olejovat, terasa Twinson nepotřebuje zvláštní péči a odolává rozmarům počasí, dřevokazným houbám i hmyzu. Ručíme za to zárukou 25 let.

Na terasy z prken Twinson nemá vliv ani změna teploty a vlhkosti. Prkna mají roztažnost jen 2 mm/m a jsou spojená sponkami, které pohlcují šířkovou dilataci materiálu, proto se prkna nekroutí.

Terasa odolná vůči venkovním vlivům

Systém perodrážka

Prkna jsou v terase Twinson Terrace+ zasazená jedno do druhého tak, že spárou nic nepropadne. Díky tomu je tato terasa vhodná pro venkovní posezení u restaurací, kde hrozí, že mezi jednotlivá prkna propadnou mince nebo platební karta zákazníka. Zároveň ale může bez problémů odtékat voda.

Systém perodrážka

Samonosná konstrukce

Před položením terasy Twinson Terrace+ nemusíte připravovat rovný povrch. S hliníkovým konstrukčním systémem můžete vyrovnat nerovnosti podkladu nastavitelnými sloupky. Samonosná konstrukce je vhodná například pro střechy s hydroizolací a balkony.

Dřevěný vzhled v 8 barvách

Twinson Terrace+ vyrábíme v 8 přírodních barvách s protiskluzovým zbroušením. Vašemu vkusu bude odpovídat nejen barva, ale i zakončení terasy. Okraje terasy může tvořit lišta v barvě terasy nebo designová hliníková lišta.

Barva terasy se po montáži časem mírně změní, zesvětlá. Je to důkaz, že prkna obsahují přírodní dřevo, které pracuje. Díky PVC se ale barva zhruba po měsíci ustálí.

2016-05-30-12_15_07-Barevne-varianty-teras-O-Terrace-_-Inoutic.jpg
Zobrazit barvy

Zodpovědnost k přírodě

Na výrobu terasových prken Twinson používáme borovice z lesů s certifikátem PEFC, který zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

Najít prodejce
Zodpovědnost k přírodě

Ke stažení

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup terasových systémů

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

V našem konfigurátoru barev si můžete vytvořit vaši fasádu pomocí několika málo kliknutí. Stačí nahrát fotku svého domu a zkusit to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz můžete ušetřit v příštích letech.

Šedá je IN

Šedá je IN

Šedá je „in“, tak proč mít při otevření bílé rámy oken? Dopřejte svým plastovým oknům elegantní vzhled hliníku!