Terasy Twinson Terrace

Twinson Terrace jsou dutá terasová prkna vyrobená z borovicových pilin a PVC. Vypadají jako dřevěná, jsou však mnohem odolnější – nosnost terasy je 1400 kg/m2. Prkna Twinson jsou odolná proti hmyzu, houbám i vlhkosti, proto na ně dostanete záruku 25 let.

Terasy z WPC materiálu Twinson zvládnete namontovat sami. Prkna přichytíte k podkladovému profilu jednoduše plastovými sponkami, které nemusíte šroubovat a na terase nejsou vidět. Terasa navíc nepotřebuje rovný podklad. S hliníkovou podkladovou konstrukcí může stát na nerovném povrchu nebo jako samonosná i na střeše.

Parametry

  • nosnost 1400 kg/m2
  • roztažnost 2 mm/m
  • kompozitní nebo hliníkový (i samonosný) konstrukční systém
  • rozestup podkladových hranolů 50 cm osově
  • výška prkna 28 mm

Záruka 25 let

Terasová prkna Twinson vyrábíme ze směsi PVC a borovicových pilin. Výsledek je materiál ideální pro venkovní terasy, které musí odolat vlivům počasí. Prkna Twinson vypadají jako dřevěná, na rozdíl od dřeva však nejsou náchylná k napadení hmyzem a houbami, nepraskají a je téměř nemožné je poškrábat. Za jejich odolnost ručíme zárukou 25 let.

Venkovní terasu z prken Twinson nemusíte natírat a mořit. Nečeká vás proto práce ani výdaje spojené s údržbou terasy. S roztažností jen 2 mm/m se terasa vlivem tepla a vlhkosti nekroutí. Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují šířkovou diletaci prkna.

Bez přípravy podkladu

Twinson Terrace položíte s hliníkovou konstrukcí položit na jakýkoliv podklad. Pomocí stavitelných sloupků snadno vyrovnáte nerovnosti a se samonosnou konstrukcí je tato terasa ideální i na střechu, kde je nutné brát ohledy na hydroizolaci.

S plastovými sponkami je navíc terasa rychle složená. Sponky nemusíte vrtat, stačí je zacvaknout do konstrukce a celou terasu zajistit šrouby na okrajích.

8 přírodních barev

Jakou barvu bude mít vaše terasa? Vybrat si můžete z 8 barevných variant, které korespondují s dřevěným vzhledem terasy. Barva terasy během prvního měsíce mírně zesvětlá. Je to důkaz, že prkna obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Po měsíci se barva ustálí a díky PVC se už nemění.

Prkna Twinson Terrace mají z každé strany jiné broušení. Je proto na vás, jak výrazná bude srážka na povrchu terasy. Oba typy broušení jsou protiskluzové. Podle vlastního vkusu si vyberete i zakončení terasy lištou, ucpávkami v barvě terasy, nebo hliníkovým profilem.

Zobrazit konfigurátor barev

Terasa přátelská k přírodě

Na výrobu terasových prken Twinson používáme borovice zlesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný, proto je použití borovicového dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost testy, které se používají na testování dětských hraček

Najít prodejce

Barevné varianty teras Twinson Terrace

2016-05-30-12_08_01-Barevne-varianty-teras-O-Terrace-_-Inoutic.jpg
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.