Terasy Twinson Massive

Twinson Massive jsou masivní terasová prkna. Jsou ideální pro terasy okolo bazénů: masivní prkna můžete oříznout na jakýkoliv tvar a s otočnými nerezovými sponkami je snadno natočíte tak, aby kopírovala tvar bazénu. S konstrukční výškou jen 3,6 cm navíc může být v jedné linii se vstupem na terasu.

Prkna Twinson vyrábíme ze směsi dřeva a PVC. Terasa  nimi proto vypadá jako dřevěná, ale je velmi odolná. Má nosnost 1750 kg/m2 a odolává hmyzu, houbám i vlhkosti. Za odolnost terasy ručíme 25 let.

Parametry

  • nosnost 1750 kg/m2
  • roztažnost 2 mm/m
  • kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém
  • rozestup podkladových hranolů 50 cm osově
  • výška prkna 20 mm
Najít prodejce v okolí

Odolné spojení borovice a PVC

Masivní terasová prkna Twinson Massive vyrábíme ze směsi borovicových pilin a PVC. Díky tomu vypadají jako luxusní dřevěné terasy, ale nepotřebují náročnou údržbu. S terasou Twinson neutratíte ročně tisíce za nátěry a oleje. Přesto jsou terasy Twinson Massive odolnější než dřevo. Mají nosnost 1750 kg/m2 a odolávají houbám, hmyzu i vlhkosti. Za jejich výdrž ručíme zárukou 25 let.

Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují roztažnost materiálu. Ta je navíc jen 2 mm/m, proto se terasy Twinson nekroutí a nepraskají.

K bazénu i na nerovný podklad

Prkna Twinson Massive nemají uvnitř komory, proto je možné je oříznout na jakýkoliv tvar. Uvnitř mají prkna stejnou barvu jako na povrchu - terasa s nimi vypadá dokonale, ať má jakýkoliv tvar. Ke konstrukci se prkna připojují nerezovými nebo PVC sponkami. Nerezové spony je možné v podkladovém systému otočit do jakéhokoliv úhlu, nejste omezení 90stupňovým spojováním. Proto je jednoduché kopírování oblého nebo atypického tvaru bazénu.

Před položením terasy navíc nemusíte speciálně upravovat podklad. Terasa Twinson Massive je vhodná i na nerovný povrch, který snadno vyrovnáte nastavitelnými sloupky. Konstrukce terasy může fungovat i jako samonosná.

8 barev a 2 broušení

Terasová prkna Twinson Massive vyrábíme v 8 přírodních barvách. Barva, kterou si vyberete, do měsíce zesvětlá, to ale neznamená nic špatného. Změna barvy dokazuje, že prkna Twinson obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Na rozdíl od dřeva prkna Twinson nešednou. Po měsíci se jejich barva díky příměsi PVC ustálí navždy.

Twinson Massive brousíme z každé strany jinak. Je proto jen na vás, jestli použijete hladkou stranu, nebo stranu s drážkou. Oba typy broušení jsou protiskluzové.

Zobrazit konfigurátor barev

Zodpovědná výroba

Na výrobu terasových prken Twinson používáme borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný, proto je použití borovicového dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost testy, které se používají na testování dětských hraček.

Najít prodejce

Barevné varianty /

Rozmanité barvy pro individuální design

Terasové palubky a zakončovací profily Terrace Massive z materiálu Twinson jsou k dostání v osmi přírodních barevných odstínech.

2016-05-30-12_04_35-Terrace-Massive-Barvy-_-Inoutic.jpg
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.