Terasy Basic

Twinson Basic jsou dutá terasová prkna vhodná hlavně pro venkovní terasy rodinných domů. Vyrábíme je z borovicových pilin smíchaných s PVC – díky tomu vypadají jako dřevěná, ale jsou mnohem odolnější. Terasa Twinson Basic má nosnost 1750 kg/m2 a je odolná proti houbám, hmyzu i mechanickému poškození. Proto na ni dostanete záruku 25 let.

Terasu z WPC materiálu Twinson zvládnete namontovat sami. Nemusíte si lámat hlavu ani s údržbou: narozdíl od teras z jiných materiálů terasa Twinson nepotřebuje natírat ani mořit.

Parametry

  • nosnost 1750 kg/m2
  • roztažnost 4 mm/m
  • dřevěný nebo kompozitní konstrukční systém
  • rozestup podkladových hranolů 40 cm osově
  • výška prkna 26 mm

WPC terasa se zárukou 25 let

Terasy Twinson vyrábíme ze směsi PVC a borovicových pilin. Proč? Protože tak dokážeme spojit odolnost PVC s přírodním vzhledem dřeva. Výsledek je WPC (kompozitová) terasa, která má nosnost 1750 kg/m2 a je odolná proti poškrábání, houbám i termitům. Proto na terasová prkna Twinson dáváme záruku 25 let.

Dřevěné terasy potřebují údržbu - pravidelné nátěry a olejování. Terasy Twinson složitou a drahou údržbu nepotřebují. Díky tomu vás kromě pořizovací ceny nečekají další výdaje.

Design dřevěné terasy

Terasová prkna Twinson Basic vyrábíme ve 3 přírodních barvách. K nim si vyberete zakončení terasy buď lištou v barvě terasy, nebo hliníkovým profilem. Na vašem vkusu je i broušení terasy. Twinson Basic můžete použít z hladké i z drážkované strany. Obě strany jsou protiskluzové.

Barva terasy se do měsíce změní, zesvětlá. Je to důkaz, že při výrobě používáme dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Po měsíci se barva ustálí - její stálost zajišťuje příměs PVC, samotné dřevo by časem zešedlo.

Zobrazit konfigurátor barev

Venkovní terasa z ekologického materiálu

Na výrobu terasových prken Twinson používáme borovice z certifikovaných lesů. Borovicový les je rychle obnovitelný, proto je použití borovicového dřeva šetrné k přírodě. Dřevo pochází z lesů s certifikátem PEFC. Ten zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a splňuje atest nezávadnosti na dětské hračky.

Najít výrobce

Barevné varianty /

Rozmanité barvy pro individuální design

Terasové palubky a zakončovací profily Terrace Basic z  materiálu Twinson jsou k dostání ve třech přírodních barevných odstínech.

2016-05-30-12_10_35-Twinson-Basic-barvy-_-Inoutic.jpg
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.