Terasové a balkonové dveře Inoutic

Dveře na terasu, balkon a zahradu propojují interiér s exteriérem. Dokonalé propojení získáte se zdvižně-posuvným systémem otevírání, který umožňuje bez námahy otevřít obrovskou prosklenou plochu. Skládací dveře otevírají do zahrady nebo na balkon široký průchod bez sloupků a pevného zasklení. Otevíravé a odsuvně-posuvné dveře jsou tradiční řešení vhodné pro téměř každý dům.

Zdvižně-posuvné dveře

Zdvižně-posuvné posuvné dveře vpustí do domu záplavu světla. Až 6 metrů širokou prosklenou plochu navíc snadno odsunete jedním pohybem.
 

Odsuvně-posuvné dveře

Odsuvně-posuvné dveře propojí váš dům se zahradou nebo balkonem velkou prosklenou plochou. Zároveň skvěle izolují a jsou odolné proti vloupání.
 

Skládací dveře

Se skládacími balkonovými dveřmi otevřete průchod bez sloupků a pevného zasklení. Design je jen na vás – kterou ze 40 barev si vyberete?

Otevíravé dveře

Otevíravé balkonové a terasové dveře jsou spolehlivá klasika. Vyrábíme je ve variantách pro stavby s nízkým rozpočtem i zateplené a pasivní domy.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.