PVC fasádní obklad Standard

PVC obklady Standard jsou spolehlivé a ekonomické obložení domu. Vyrábíme je z tvrzeného PVC, proto jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Jejich údržba i montáž je díky systému perodrážka a skrytým úchytům velmi snadná. Fasádní obklady Standard dodáváme v 8 pastelových barvách a 3 dekorech.

Parametry

  • snadná montáž
  • tvrzené PVC
  • 8 barev a 3 dekory

Odolná fasáda, která zlepšuje izolaci

PVC profily, ze kterých se obklady Standard skládají, vyrábíme z tvrzené PVC pěny. Na ni nanášíme vrstvu hladkého PVC. Díky tomu fasáda odolává vlivům počasí a nevyžaduje speciální údržbu.

Obklady jsou ideální pro použití na obvodovou izolaci. Ve spojení s izolací zabraňují únikům tepla, a šetří tak výdaje za energie. Mezi zdí a fasádou je vždy mezera, kterou proudí vzduch. Ten odvádí vlhkost a pomáhá udržet stálou teplotu.

8 pastelových barev

Při výrobě probarvujeme PVC 8 různými barvami. Výsledek je celobarevný profil, na který není nutné nanášet barevnou fólii. U obkladů Standard si vyberete nejen barvu, ale i jeden ze 3 dekorů, hladkého povrchu a 2 struktur dřeva. Tři jsou i tvary profilů, z nichž každý vytváří originální vzhled fasády.

Pro zakrytí dilatační a propojovací spáry mezi PVC profily dodáváme speciální spojovací kusy. Jsou ve stejných barvách jako samotné profily.

Zobrazit konfigurátor barev

Snadná montáž

Montáž fasádních obkladů Standard zvládnete i sami. Nebudete potřebovat žádné speciální nářadí. Jednotlivé profily snadno připevníte ke konstrukci pomocí skrytých šroubů, které neruší vzhled fasády. Montáž je jednodušší díky systému perodrážka – jednotlivé části obkladů zapadnou do sebe a vy je jen přivrtáte k podkladové konstrukci.

Najít prodejce

Reference /

Galerie fasádních obkladů z PVC

Image 1Image 2Image 3Image 4
Elegantní řešení pro obklady fasád

Fasáda určuje vnější ráz budovy. Správný obklad nejen dodá vnějšímu plášti budovy moderní a příjemný vzhled, ale také účinně ochrání proti vlivům počasí.

Barvené varianty

2016-05-30-12_24_43-Mozilla-Firefox.jpg
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.