Plotový systém

Twinson Fencing je odolný a designový plotový systém z hliníku a prken Twinson. Materiál Twinson kombinuje luxusní vzhled dřeva a odolnost PVC – na rozdíl od dřeva nepotřebuje speciální údržbu a je odolný proti napadení houbami a hmyzem. Pevná konstrukce plotu vydrží nápor větru o síle až do 140 km/h podle normy EN NF 1991-1-4/AN.

Parametry

  • výška plotu 1,15 nebo 1,85 m
  • vyšší varianta s nutností zabetonování sloupku
  • vzdálenost mezi sloupky max. 2 m
  • hliníkové sloupky
  • odolnost proti větru až 140 km/h

Pevná konstrukce a odolný materiál

Materiál Twinson, ze kterého se plot Twinson Fencing skládá, vyrábíme ze směsi borovicových pilin a PVC. Tak získáme to nejlepší z obou materiálů: přírodní vzhled dřeva a odolnost PVC. Zatímco dřevo napadají houby a hmyz, prkna Twinson jsou proti nim odolná. Proto vydrží a nelámou se.

Jednotlivá prkna se ve sloupcích zasazují do těsnění, takže drží pevně na svém místě. Pro uchycení prken k sobě vkládáme do balení nerezové spojky. Každé třetí prkno má navíc ocelovou výztuhu, a tak plot vydrží vítr o síle až 140 km/h.

Dřevěný design v 8 barvách

Jakou barvu bude mít váš plot? Na výběr máte 8 přírodních barev. Každá barva během prvního měsíce zesvětlá, to ale neznamená nic špatného. Změna barvy dokazuje, že prkna obsahují přírodní dřevo. Po měsíci se barva ustálí a dál se nemění - materiál Twinson na rozdíl od dřeva nešedne.

Hliníkové sloupky a oblé vrchní zakončení plotu vyrábíme ve stříbrné a černé eloxované barvě.

 

Zobrazit konfigurátor barev

Materiál přátelský k přírodě

Dřevo, ze kterého vyrábíme prkna Twinson, pochází z lesů s certifikátem PEFC. Tento certifikát zaručuje, že se dřevo z lesa netěží rychleji, než roste. Aby byl dopad na přírodu co nejmenší, používáme borovicové dřevo, protože obnova borovicového lesa je rychlejší než u jiných stromů. Prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná, a tak je jejich výroba i likvidace přátelská k přírodě.

Najít prodejce

Barevné varianty

2016-05-30-12_15_07-Barevne-varianty-teras-O-Terrace-_-Inoutic.jpg
Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.