Okenní profily Prestige /

úsporné a ekologické

Prestige jsou 6komorové profily vhodné pro zateplené domy. S prostupem tepla 1,1 W/m2K a zvukovou izolací až 45 dB snižují výdaje za energie a tlumí hluk z ulice. Skla jsou profilech Prestige zapuštěná do 25 mm hluboké zasklívací drážky. Díky tomu okna lépe izolují a nerosí se.

Ze 40 barev a dekorů profilů Presige si vyberete přesně podle svého vkusu. Jako jediní myslíme na to, aby okna vypadala skvěle i otevřená, proto je vyrábíme s bílým, hnědým a také šedým jádrem.

Parametry

 • součinitel prostupu tepla Uf = 1,1 Wm2/K (Co je Uf?)
 • 6 komor
 • vestavná hloubka 76 mm
 • zvuková izolace Rw až 45 dB podle použitého skla
 • možnost zasklení 24 až 56 mm
 • rovné nebo 3 typy předsazeného křídla 
Najít prodejce v okolí
Parametry

Okna pro nízkoenergetické domy

Okenní profily Prestige splňují náročné požadavky na tepelnou izolaci. Se součinitelem prostupu tepla 1,1 Wm2/K a možností zasklení až 56 mm snižují spotřebu energií v celém domě. Díky kvalitnímu těsnění izolují okna s našimi profily stejně dobře i po dlouhé době. Těsnění vkládáme přímo do profilu a nenavlékáme ho dodatečně strojově, proto v něm nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje.

K lepší izolaci přispívá i zasklívací drážka hluboká 25 mm. Sklo je v ní zapuštěné hlouběji, a proto místem zapuštění uniká méně tepla. S hlubší drážkou se navíc okna nerosí.

40 barev a dekorů

Mezi 40 barvami a dekory profilů Prestige jsou imitace dřeva a kovu i celá paleta barev. Okna s našimi profily jako jediná vypadají skvěle i otevřená – uvnitř mohou být šedá, nejen bílá nebo hnědá. Vaše okna budou dokonale sladěná, ať si vyberete jakoukoliv barevnou variantu.

hliníkovým pláštěm mohou navíc plastová okna vypadat jako kovová. Přitom zůstávají izolační vlastnosti a cena plastových.

Zobrazit konfigurátor barev

Výroba zodpovědná k přírodě

Při výrobě myslíme na přírodu, proto vyrábíme okenní profily i z recyklovaného PVC. Profily z recyklovaného plastu prověřujeme stejnými testy jako nerecyklované, neznamenají proto sníženou kvalitu. Znamenají jistotu, že jste při výběru oken udělali něco pro životní prostředí, ve kterém budou žít vaše děti.

Najít prodejce

Reference /

Zdravotnické zařízení adentes

ic_121_adentes.jpgic_121_fuerstenfelder.jpgic_a121_adentes1a.jpgic_a121_adentes2.jpg
 • Architekt: Roebrock Generalplaner GmbH
 • Místo: 53757 St. Augustin u Bonnu (Německo)
 • Produkt: Profil Prestige s rovným křídlem
 • Barva: Architecture Colors / Aluminium Weiss
Velké okenní plochy pro moderní architekturu

V zařízení pečujícím o lidské zdraví musí být v ohnisku pozornosti člověk. Zasklení této stavby proto zajišťuje pro pacienty příjemné, prosvětlené prostředí s uvolněnou atmosférou prostřednictvím velkých okenních ploch. Elegantní dojem dotváří kvalitní okenní fólie z řady „Architecture Colors" v provedení bílého hliníku. Profily Inoutic také splňují vysoké nároky zařízení na zvukotěsnost.

Reference /

Hotel ›fürstenfelder‹

ic_a121_fuerstenfelder3ic_121_fuerstenfelder.jpgprestige_fuerstenfelder4ic_prestige_fuerstenfelder28
 • Architekt: werkraum architekten
 • Místo: 82256 Fürstenfeldbruck (Německo)
 • Produkt: Profil Prestige s hranatým křídlem
 • Barva: Architecture Colors / Graphit Schwarz
Moderní a funkční architektura

Jednoduchá elegance v kombinaci s ušlechtilými materiály ve čtyřhvězdičkovém hotelu Fürstenfelder. Okna s úžasným designem a jemnou povrchovou strukturou dokonale zapadají do celkového stylu komplexu. Šedě zabarvené tělo profilu zároveň skvěle ladí s barvou Graphit Schwarz z kategorie barev Architecture Colors.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Architecture Colors*

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov.

Classic Colors

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

Timeless Colors

Jemná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí vaší fasádě nádech jedinečnosti.

Traditional Colors

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly.

Trend Colors

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev Inoutic vám usnadní výběr oken a jejich barev. Nahrajte fotku svého domu a po pár kliknutí myší uvidíte, jak budou vaše nová okna ladit s fasádou a střechou domu.

Ke stažení

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.