Okenní profily Eforte /

spolehlivé a úsporné

Eforte jsou 6komorové profily pro nízkoenergetické a pasivní domy. S prostupem tepla 0,95 Wm2/K a zasklením až 56 mm se hodí tam, kde je úspora energie na prvním místě. Kromě dorazového a středového těsnění mají profily Eforte navíc přídavné těsnění v křídle pod sklem. Sklo je zapuštěné do 25 mm hluboké zasklívací drážky, která brání úniku tepla a rosení oken.

Profily Eforte vyrábíme ve 40 barvách a dekorech i s hliníkovým pobitím, se kterým vypadají jako kovová. Jako jediní vyrábíme okenní profily s šedým jádrem – okna s našimi profily nejsou uvnitř jen nudně bílá.

Najít prodejce v okolí

Parametry

  • součinitel prostupu tepla Uf = 0,95 Wm2/K (Co je Uf?)
  • 6 komor
  • vestavná hloubka 84 mm
  • zvuková izolace Rw až 46 dB podle použitého skla
  • možnost zasklení 24 až 56 mm
  • rovné nebo předsazené křídlo
Parametry

Úspora energie pro pasivní domy

Eforte jsou okenní profily pro úsporné bydlení. Při použití trojskel jsou se součinitelem prostupu tepla 0,95 W/m2K vhodné i pro pasivní domy. Skvělé izolační vlastnosti mají plastová okna s profily Eforte díky 6 komorovému systému a přídavnému těsnění. To umisťujeme přímo do křídla pod sklo, a tak zabraňujeme úniku tepla v nejcitlivějším místě.

Okna s našimi profily izolují stejně dobře i po dlouhé době. Těsnění totiž vkládáme přímo do profilu a nenavlékáme ho dodatečně strojově. Proto v něm nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje. Skla se do profilů Eforte zasazují do zasklívací drážky hluboké 25 mm. O 5 mm hlubší drážka brání únikům tepla a rosení skel.

Plastová okna, která vypadají jako kovová

Profily Eforte pro vás vyrobíme v jednom ze 40 barev a dekorů, mezi kterými jsou i imitace dřeva a kovů. S hliníkovým pláštěm jsou plastová okna k nerozeznání od kovových, zůstávají jim však izolační vlastnosti a cena plastových.

Okna s našimi profily jako jediná vypadají skvěle i otevřená – uvnitř mohou být šedá, nejen bílá nebo hnědá. Šedé jádro profilů se skvěle hodí k moderním imitacím kovu.

Zobrazit konfigurátor barev

Výroba přátelská k životnímu prostředí

Při výrobě myslíme na přírodu, proto vyrábíme okenní profily i z recyklovaného PVC. Profily z recyklovaného plastu prověřujeme stejnými testy jako nerecyklované, neznamenají proto sníženou kvalitu. Znamenají jistotu, že jste při výběru oken udělali něco pro životní prostředí, ve kterému budou žít vaše děti.

Najít prodejce

Reference /

Bytový komplex

Image1Image2Image3Image4
  • Stavební firma: GEBAG Duisburger
  • Místo: Duisburg
  • Barva: Classic Colors / Grau (Dec. 004)
Nízkoenergetické bydlení v centru Duisburgu

V lokalitě Duisburg-Duissern byl postaven moderní rezidenční komplex s 50 byty. Systém udržitelného vytápění pomocí tepelných čerpadel je dokonale doplněn vysoce efektivní špičkovou technologií profilového systému Eforte. Balkonové dveře z tohoto systému navíc díky nízkému prahu zaručují bezbariérovost objektu.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Architecture Colors*

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov.

Classic Colors

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

Timeless Colors

Jemná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí vaší fasádě nádech jedinečnosti.

Traditional Colors

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly.

Trend Colors

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev Inoutic vám usnadní výběr oken a jejich barev. Nahrajte fotku svého domu a po pár kliknutí myší uvidíte, jak budou vaše nová okna ladit s fasádou a střechou domu.

Ke stažení

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.