Fasáda a podbití

Fasádové obklady dodávají domu moderní design, chrání fasádu před UV zářením a poškozením a snadno se udržují. Vyrábíme 5 typů obkladů: designové a protipožární hliníkové obklady Premium, odolné obklady Twinson Premium s přírodním vzhledem dřeva, bezúdržbové PVC obklady Premium, ekonomické PVC obklady Standardobklady Murvinyl vhodné pro obložení říms a podbití.

Hliníkové fasádní obklady Premium

Hliníkové fasádní obklady Premium, to je moderní, elegantní a čisté řešení vaší fasády s trvalou ochranou proti všem povětrnostním vlivům.

Twinson fasády Premium

Fasádní obklady Premium z materiálu Twinson jsou odolné a bezúdržbové. Díky systému odvětrávání fasáda dýchá a izoluje.

PVC fasádní obklady Premium

PVC fasádní obklady Premium ve více barvách vyřeší váš problém s fasádou jednou provždy. Snadná údržba a skvělý vzhled, to jsou fasády Premium.
 

PVC fasádní obklady Standard

Izolujte svůj dům a ochraňte jej před nepřízní počasí PVC fasádními obklady Standard. Ty jsou ideální pro mnoho typů budov díky různým barvám i šířkám.

Murvinyl

Hledáte způsob, jak uspořit energii a ochránit dům od vlivů počasí? Pak jsou pro vás ideálním řešením venkovní PVC obklady Murvinyl.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev

Nevíte si rady s výběrem barvy pro vaše nová okna? Využijte našeho konfigurátoru, nahrajte fotku svého domu a pak je vybírejte!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocí našeho kalkulátoru úspor snadno a rychle spočítáte, kolik peněz a můžete ušetřit v příštích letech.