Venkovní obklady, obklady fasád Twinson Premium | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Venkovní obklady Twinson Premium

Systém venkovních obkladů Twinson Premium (dříve Twinson O-Wall) přináší celou řadu nových nápadů pro elegantní řešení fasády. Systém Twinson Premium nabízí všechny výhody materiálu Twinson a je vhodný zejména pro ukončení zaizolované i nezaizolované odvětrávané venkovní fasády nebo ukončení štítu.

Nové komůrkové obkladové desky mají velmi vysokou pevnost, díky tomu je možné montovat podkladové rošty v rozpětí až 50 cm a instalace fasádních obkladů je tak velmi rychlá.

Moderní fasáda používá ty nejlepší materiály

Systém Twinson Premium je perfektním řešením pro zakrytí zateplené fasády. Integrovaný systém ventilace zajišťuje odvádění vlhkého vzduchu za obložením a přispívá tak ke zdravému prostředí uvnitř budovy. Obkladové desky jsou velmi lehké, takže vyvíjí na vnitřní zdi nebo dřevěnou konstrukci jen mírný tlak a systém lze proto nainstalovat bez úpravy základů budovy. Široká škála ukončovacích profilů poskytuje krásné a zároveň diskrétní ukončení. Twinson Premium je robustní systém s přírodním vzhledem. Obkladové desky mají minimální nároky na údržbu a jsou k dispozici ve 4 přírodních barvách, které stárnou podobně jako kvalitní dřevo a propůjčují budově elegantní vzhled, který přetrvá roky.

Venkovní obložení stěn Twinson Premium může být součástí celkové koncepce izolace nebo jednoduše fungovat jako povrchová fasádní úprava. Fasádní obklady Twinson lze použít i pro arkýřová a střešní okna či okapy.

Materiál Twinson 

Systém Premium je vyroben z kompozitního materiálu Twinson, což je nejmodernější dvousložkový materiál vyrobený ze dřeva a PVC. Materiál Twinson kombinuje přírodní vzhled a pocit, který nabízí dřevo, a nízké nároky na údržbu a odolnost, kterými se vyznačuje PVC. Materiál Twinson má certifikát PEFC, je 100% recyklovatelný, a současně je to alternativa k tropickému tvrdému dřevu šetrná k životnímu prostředí. Materiál Twinson je voděvzdorný a netvoří třísky. Jeho odolnost a přírodní vzhled z něj činí ideální materiál pro venkovní aplikace, jako jsou zahradní cestičky, atria, terasy, okraje jezírek a bazénů a venkovní obklady zdí.

Máte-li zájem o další informace o terasových a obkladových systémech Twinson, kontaktujte našeho obchodníka.

Obchodní zástupce pro region Čechy
Pavel Holomek
tel.: 602 593 977
e-mail: pavel.holomek@inoutic.com
Obchodní zástupce pro region Morava
Petr Klaban
tel.: 724 973 449
e-mail: petr.klaban@inoutic.com

 

Mohlo by vás také zajímat: 

schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKontakt schatten
© Inoutic