Výměna oken při rekonstrukích | Inoutic

Výměna oken při rekonstrukcích: S novými okny ušetříte peníze

Výměna starých oken za nová nabízí spoustu výhod, především  tyto:

  • úspora finančních prostředků snížením spotřeby energie na vytápění
  • zvýšení komfortu bydlení
  • zvýšení ceny nemovitosti
  • a rychlá návratnost investice díky nižším zálohám a snížení nákladů na vytápění.

Fenstertausch und FenstersanierungFenstertausch und Fenstersanierung bei RenovierungFenstertausch und Fenstersanierung für Wärmedämmung

Výhody – jednoduchá a rychlá výměna oken pro vyšší komfort bydlení.

schatten

Výměna oken: rychle, výhodně, efektivně

Výměna oken představuje ekonomicky výhodné a stavebně-technologicky nejjednodušší řešení . Lidé si často nedovedou představit, , jak snadno a nekomplikovaně probíhá výměna oken. Instalace nových oken probíhá  rychle a pomůže vám snížit nejen dlouhodobé náklady na vytápění, ale přispět i k ochraně životního prostředí. Především plastová okna jsou v tomto směru mimořádně účinná a pravidelně se v ekologických žebříčcích dostávají na přední příčky. (Více informací o tomto tématu naleznete na stránkách věnovaných plastům a udržitelnosti). Výměna 15-20 let starých oken umožňuje snížení tepelných ztrát o více než 40 %. Pokud je navíc provedena i sanace fasády a střechy, lze dosáhnout ještě větších úspor.

Následující graf zobrazuje průměrné tepelné ztráty ve starších budovách v závislosti na ploše budovy a fasády:

Fenstertausch und Fenstersanierung Reduzierung von Wärmeverlust

schatten

Vyšší komfort – nižší náklady

Výměna oken se u rodinného domu vyplatí již přibližně po 8 letech a poskytuje vyšší komfort obyvatelům.Fenstertausch und Fenstersanierung Diagramm

Zobrazený příklad se opírá o výpočet průměrných hodnot pro rodinný dům s okenní plochou přibližně 40 m2 (stav k říjnu 2010). Jako základ pro výpočet byla použita cena topného oleje 0,7 eur/litr. Cena byla stanovena standardizovanou metodou výpočtu (bez záruky). S rostoucími cenami topného oleje se zkracuje doba návratnosti investice.

Okenní systémy Inoutic jsou velmi vhodné pro použití při renovaci a nabízejí několik výhod:

  • Výrazná úspora energie a finančních prostředků
  • Naše okna s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi splňují již dnes požadavky plánované pro normu týkající se energetické úspornosti EnEV 2012.
  • Moderní, elegantní design
  • Možnost provedení podle individuálních představ. Můžete si vybírat z dřevěných dekorů, velké palety jednobarevných provedení, dekorů s hliníkovým vzhledem nebo provedení s hliníkovým krytem.

Vhodný okenní systém pro váš objekt s individuálními možnostmi provedení a skvělým designem naleznete v přehledu našich produktů.
Naši obchodní partneři vám kdykoliv ochotně poradí, jaké možnosti jsou pro váš dům nejvhodnější.

schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKontakt schatten
© Inoutic