Terrace Massive | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Terasový systém Terrace Massive / Ideální terasové desky pro bezprostřední okolí bazénů a kulaté tvary

Systém Terrace Massive nabízí maximální flexibilitu a přizpůsobivost. Plné palubky jsou zároveň mimořádně robustní a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od jiných desek z materiálu Twinson nemá Terrace Massive žádné duté komory.

Terasové desky Twinson Massive

Předností je, že plná terasová prkna lze snadno a přesně oříznout na požadovaný rozměr stejně jako dřevo, ale navíc jsou mimořádně odolné, mají dlouhou životnost a snadno se udržují, a to díky inovativnímu kompozitnímu materiálu Twinson, ze kterého jsou vyrobeny. Twinson v sobě kombinujíce ty nejlepší vlastnosti obou svých složek, a to dřeva a plastu.

Terasa k bazénu i na zahradu

Plné terasové desky Terrace Massive jsou tedy velmi vhodné zejména pro oblé tvary a plochy u bazénů, na které jsou kladné velmi vysoké nároky. Instalace okolo bazénů lze přesně a dokulata oříznout, takže není potřeba používat žádný zakončovací profil a vzniká plynulý přechod. Tersaové desky jsou plnobarevné - oříznutý okraj tak má stejnou barvu jako povrch.

Lemování bazénů v libovolných tvarech

Pro obkládání organických tvarů byla vyvinuta speciální otočná svorka. Svorka umožňuje montáž palubek i bez pravoúhlosti vůči spodní nosné konstrukci. Nic tedy nestojí v cestě volnému způsobu pokládky v různých tvarech, jaké jsou nezbytné např. v okolí bazénů, u zahradních cestiček nebo kolem záhonů. Terasové desky Massive lze používat oboustranně - jedna strana povrchu je jemně drážkovaná a druhá má hladkou strukturu.

Máte-li zájem o další informace o terasových a obkladových systémech Twinson, kontaktujte našeho obchodníka.

Obchodní zástupce pro region Čechy
Pavel Holomek
tel.: 602 593 977
e-mail: pavel.holomek@inoutic.com
Obchodní zástupce pro region Morava
Petr Klaban
tel.: 724 973 449
e-mail: petr.klaban@inoutic.com

 

Mohlo by vás také zajímat:

Terasy Twinson Terrace+
Systémy oplocení z materiálu Twinson

Kontaktujte nejbližšího prodejce teras Twinson

schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKontakt schatten
© Inoutic