Terasy Twinson Terrace | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Terasový systém Terrace / Terasa, ze které se můžete těšit opravdu dlouho

Terasový systém Twinson Terrace je díky palubkám z inovativního a patentovaného materiálu Twinson kombinujícího dřevo a plast ideálním řešením pro utváření terasových a zahradních konstrukcí. Terasový systém Twinson Terrace, se nejčastěji používá pro stavbu menších ploch teras, a to samostatně stojících nebo těch, které jsou součástí rodinných domů, zahradních chodníčků či venkovních schodů. Uplatnění však najde i jako řešení podlahy na balkonech a lodžiích, použít ho lze třeba ale i na ploty, atd. Palubky z tohoto systému lze používat oboustranně. Na jedné straně je drážkování jemnější, na druhé hrubší. Díky materiálu Twinson jsou obě strany vysoce odolné proti uklouznutí, netvoří se třísky a nevznikají praskliny. Lze vybírat z osmi překrásných přírodních odstínů a není potřeba žádné natírání. Barevné odstíny si udržují svůj atraktivní vzhled po dlouhou dobu. Díky snadné údržbě jde o velmi komfortní venkovní systém, ze kterého se budete moci radovat po dlouhou dobu, protože my vám na systém poskytujeme záruku až 25 let. Konečně máte k dispozici systém, se kterým si můžete splnit jakékoliv přání.

Terasové konstrukce ze systému Terrace - rychlé a nekomplikované

Vedle krásných barev a snadné údržby si vás systém Terrace získá především jednoduchým a praktickým způsobem pokládky. Jak snadná je stavba terasy můžete vidět v našem filmu.

Palubky se upevňují k podkladové konstrukci pomocí skrytých spon. Jednoduše našroubujete sponu, nasadíte palubku a další sponou ji zafixujete. Na povrchu nejsou vidět žádné šrouby ani spony. Terasa tak získává čistý a krásný povrch bez kompromisů.

Výběr podkladových profilů pro individuální požadavky

Jako podkladovou konstrukci lze použít dřevo nebo podkladové profily z materiálu Twinson. Na výběr jsou ale také tři podkladové profily z hliníku vhodné i pro plovoucí konstrukce nebo zavěšené konstrukce.

Hliníkové podkladové profily - jednoduchá pokládka pro řešení s dlouhou životností

Hliníkové podkladové profily - jednoduchá pokládka pro řešení s dlouhou životností

Se systémem Terrace si můžete postavit svůj domov přesně podle vašich přání a představ

S naším klasickým systémem Terrace už nestojí nic v cestě vytvoření terasy přesně podle vašich představ. A inovativní kompozitní materiál Twinson kombinující dřevo a plast zaručuje nejvyšší standardy z hlediska komfortu, snadnosti údržby a životnosti.

Systém Terrace je vhodný pro veškerá venkovní použití a přizpůsobí se okolním poměrům díky velkému výběru barev a možnosti oboustranného použití.

Systém Terrace je vhodný pro veškerá venkovní použití a přizpůsobí se okolním poměrům díky velkému výběru barev a možnosti oboustranného použití.

Osm barev a dva povrchy. Stavba terasy s nimi je hračka

Osm krásných přírodních odstínů a dva povrchy vás na celé čáře přesvědčí.

Další informace o odstínech naleznete na naší stránce s přehledem barev.

Další podrobnosti o systému Terrace naleznete v technické specifikaci.

Máte-li zájem o další informace o terasových a obkladových systémech Twinson, kontaktujte našeho obchodníka.

Obchodní zástupce pro region Čechy
Pavel Holomek
tel.: 602 593 977
e-mail: pavel.holomek@inoutic.com
Obchodní zástupce pro region Morava
Petr Klaban
tel.: 724 973 449
e-mail: petr.klaban@inoutic.com

Mohlo by vás také zajímat: Terasový systém Twinson Massive

Mohlo by vás také zajímat: Fasádní obklady Twinson

Kontaktujte nejbližšího prodejce teras Twinson.

schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKontakt schatten
© Inoutic