Ploty Twinson Fencing | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Systém oplocení Twinson Fencing

Systém oplocení Twinson Fencing využívá terasových desek Twinson Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Terasové desky jsou vyrobeny z kompozitního materiálu Twinson ve vyváženém poměru obou složek - 50 % dřeva s certifikací PEFC a 50 % PVC. Spojením výhod obou materiálů získává Twinson to nejlepší - přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimálními nároky na údržbu. Díky svému vzhledu splyne plotový systém Twinson Fencing dokonale s vaší zahradou a skvěle se hodí zejména v kombinaci s terasou ze systémů Twinson Terrace nebo Twinson Terrace+.

Materiál Twinson má dlouhou životnost a nízké nároky na údržbu jako PVC. Uchovává si svou pevnost a následkem vystavení venkovním vlivům postupně získává přírodní patinu.Tento systém nevyžaduje pravidelné natírání nebo moření. Desky nepraskají, neoddělují se z nich třísky, netvoří se na nich plíseň, jsou UV stabilní a odolné proti hmyzu. Náhodné skvrny stačí rychle vyčistit a jediné, co je pravidelně vyžadováno, je jednoduché čištění tlakovým čističem. 

Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky. V nabídce jsou 2 varianty sad pro výšku 1,15 m a 1,85 m. 

Systém oplocení Twinson je k dostání v 8 barevných variantách desek. Vybrat si můžete z odstínů vlašský ořech, oliva, lískový ořech, kůra, kámen, meruňka, rašelina a lékořice.

Mohlo by vás také zajímat: 

Terasový systém Twinson Terrace
Terasový systém Twinson Terrace+
Obkladový systém Twinson Premium

schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKontakt schatten
© Inoutic