Společnost | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Naše společnost / Kdo jsme?

Společnost Inoutic je předním evropským výrobcem PVC systémů pro okna a dveře a dále stavebních systémů - parapetů a obkladů a teras z unikátního kompozitního materiálu Twinson.

Propojujeme interiér a exteriér všech typů budov technicky precizními produkty pro unikátní konstrukční řešení. Německý původ značky nastavuje standardy kvality, funkčnosti a spolehlivosti produktů a služeb. Našim zákazníkům poskytujeme dlouhotrvající výhody z inovací a výrobků přizpůsobených jejich potřebám v kombinaci s energetickou účinností. Jsme úspěšní díky tomu, že obyčejné věci umíme dělat neobyčejně dobře.

Společnost Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. je dceřinou společností belgického koncernu Deceuninck, který má pobočky ve více než 75 zemích. Tyto pobočky tvoří globální síť provozů na zpracování plastu. Společnost Inoutic vznikla v roce 1956 jako závod na zpracování plastů bratrů Angerových v německém městě Bogen. V roce 1985 byla firma přejmenována na Thyssen Polymer GmbH, Kunststofftechnik a v roce 2007 vznikla společnost Inoutic/Deceuninck GmbH. V roce 2012 pak značku Inoutic převzala i pobočka společnosti Deceuninck se sídlem v Popůvkách u Brna, která zajišťuje distribuci výrobků této značky v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

schatten

Naše odbornost / Výsledek dlouholetých zkušeností

Pyšníme se 50letými zkušenostmi v oblasti zpracování plastů. Naše firma sídlící v Bogenu pokrývá celý výrobní řetězec – od návrhu přes vývoj až po extruzi a povrchovou úpravu.

Unikátní materiál Twinson, kombinující dřevo a plast, je názorným příkladem inovace jako výsledku intenzivního výzkumu a dlouholetých zkušeností. Všechny naše produkty pro stavebnictví se jednoduše zpracovávají, instalují a jsou mimořádně nenáročné na údržbu.

Pomáháme našim zákazníkům realizovat individuální stavební řešení a umožňujeme jim plnit své sny. Kromě vynikajících vlastností se naše výrobky pyšní nadčasovým designem a dlouhou životností, která překračuje 50 let. Navazujeme dlouhodobá partnerství založená na vzájemné důvěře a vytváříme tak stabilní prostředí pro naše zákazníky i spolupracovníky.

schatten

Náš cíl / Nejvyšší kvalita

Inspiraci pro své produkty čerpáme z oblasti designu, architektury a ekologie. Zákonem stanovené kvalitativní standardy jsou však pouze minimálními požadavky, které musí řešení z dílny společnosti Inoutic / Deceuninck splňovat.

Chceme plnit požadavky našich zákazníků k jejich spokojenosti nejen dnes, ale i v budoucnu.

Výrobky společnosti Inoutic procházejí řadou testů, které sledují pevnost materiálu, přesnost provedení i povrchové vlastnosti. Průběžně kontrolujeme kvalitu mimo jiné pomocí digitálního 2D měření a manuálního 3D měření. Řešení Inoutic jsou prvotřídní z hlediska dlouhodobé životnosti, bezpečnosti, energetické účinnosti i designu – to potvrzují i renomované národní i mezinárodní zkušebny a skutečnost, že produkty Inoutic jsou oceňovány značkami kvality.

 

we continuously check the quality

schatten

Naše obchodní činnost / Udržitelnost a zaměření na budoucnost

Pomáháme našim zákazníkům vytvořit trvalý a mimořádně energeticky úsporný domov. Naše produkty pro stavebnictví mají dlouhou životnost, snadno se udržují a dosahují vynikajících hodnot tepelné izolace. Všechny produkty jsou na konci životnosti 100% recyklovatelné.


Vyrábíme výhradně profily s bezolovnatými stabilizátory na bázi kalcia a zinku. Navíc se aktivně účastníme procesu recyklace plastových oken. Koncern Inoutic / Deceuninck je zakládajícím členem iniciativy Rewindo GmbH a zavázal se ke zvyšování podílu recyklovaných plastových materiálů pro stavebnictví a k intenzivnímu prosazování odpovědného a udržitelného nakládání s PVC.

schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKontakt schatten
© Inoutic