Plastové vchodové dveře | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten
 Vchodové dveře
schatten

Plastové vchodové dveře / Nejen praktické, ale i pěkné

Na rozdíl od interiérových dveří, vchodové dveře musejí splňovat řadu zásadních požadavků – na tepelnou a hlukovou izolaci, odolnost proti ničivému vlivu vlhka a střídání teplot, proti působení UV paprsků, ale také požadavků na bezpečnost proti vloupání a určitou míru odolnosti proti mechanickému poškození. Všechny tyto vlastnosti si člověk snadno spojí s vchodovými dveřmi Inoutic, vyrobenými z prvotřídních izolačních profilů. Možná budete ale překvapeni, jak mohou být tyto dveře taky pěkné.

Vzhled vchodových dveří dělají jejich výplně

Do osvědčených profilů Inoutic lze při výrobě vašich vchodových dveří vložit jakoukoliv výplň běžně dostupnou na trhu – plastovou, ale i skleněnou nebo hliníkovou. Vaše vysoké požadavky na vzhled tak mohou být naplněny nebo i překročeny, protože široká škála barev a dekorů plastových profilů dnes jejich vizuální atraktivitu posouvá až na úroveň dalších, třeba i dražších materiálů.

Kontaktujte výrobce plastových dveří přímo ve vašem kraji

Nabízíme hustou síť našich smluvních partnerů – výrobců plastových vchodových dveří z profilů Inoutic. Podívejte se, jaké firmy vám vstupní dveře vyrobí v blízkosti vašeho bydliště.

Testováno na 20 let v provozu

Díky testovacím strojům, které zkušební dveře otevřou a zavřou až ve 100 000 cyklech, bezpečně víme, že vám plastové vstupní dveře vydrží minimálně 20 let v běžném provozu. Vůli v průtahu a odolnost už tak velice stabilní konstrukce lze dále vylepšovat přidáním patentovaných profilových rohů zesílených kovovým vyztužením. Pro vyšší úroveň zabezpečení proti vloupání se pak nabízí instalace doplňkové vícenásobné pojistky a bezpečnostního kování.

Další zajímavé parametry

Univerzálně použitelný hliníkový práh vysoký pouhých 19 mm prakticky na minimum snižuje nebezpečí klopýtnutí a spoluvytváří bezbariérový přístup do interiéru domu nebo bytu. Tepelné bariéry ve formě integrovaných plastových vložek dávají výrobku nejlepší tepelně izolační vlastnosti.

Další profily v naší nabídce:

Šestikomorový okenní systém Eforte – 84 mm, špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení

Šestikomorový okenní systém Prestige – 76 mm, Vyvážený profil, který splní všechny vaše požadavky

schatten
icons
Produkty Inoutic garantují nejvyšší odolnost proti silnému větru a dešti, optimální zvukotěsnost, odolnost proti vloupání a dlouhou životnost.
Produkty Inoutic splňují nejnáročnější standardy na úsporu energie: Vyznačují se nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi a odolností proti vlhkosti a korozi.
Široký výběr barev otevírá neomezené možnosti provedení fasády a dokáže dodat osobitý ráz jakémukoli architektonickému stylu.
schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKontakt schatten
© Inoutic