Terasové a balkonové dveře | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Terasové a balkonové dveře / Pro maximální otevřenost

Terasové dveřní systémy rozšiřují obytný prostor o zahradu, terasu nebo balkon a přispívají tak ke zvětšení obytného prostoru. Portfolio produktů společnosti Inoutic je perfektně přizpůsobeno individuálním požadavkům a nejrůznějším  řešením staveb, takže při rekonstrukcích je možné bez problémů provést instalaci i do starších domů.

Balkonové a terasové dveře - spojení interiéru a exteriéru

S balkonovými dveřmi Inoutic můžete propojovat interiér vašeho domova s exteriérem přesně podle svých přání a potřeb. Pro každou variantu garantujeme snadné ovládání a nejvyšší komfort bydlení. Optimální tepelně izolační vlastnosti jsou zaručeny použitím vícekomorového profilu a volitelného, tepelně odděleného prahu. Ocelové výztuhy pak dodávají rámům maximální stabilitu a dlouhou životnost. Individuální designové nároky lze realizovat pomocí širokého spektra barev.

Terasové a balkonové dveře v mnoha podobách

Terasové a balkonové dveře se dodávají v nejrůznějších variantách: výklopné se svařovaným rámem, jako shrnovací nebo posuvné dveře. Která varianta je pro vás ta pravá, závisí na individuálních požadavcích, jako je například velikost prosklení a požadovaný komfort ovládání.

Mohlo by vás také zajímat: 

Terasy Twinson Terrace
Terasy Twinson Terrace+
Plastová okna

Kontaktujte místního výrobce dveří

schatten

Zdvižně-posuvné dveře

Pro zvlášť velké terasové dveře je vhodné použít zdvižně-posuvný typ, jehož obsluha a otevírání jsou snadné a pohodlné. Pohyblivá křídla lze vodorovně posouvat s vynaložením minimální síly. Volitelně lze posuvné dveře dovybavit elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Posuvné dveře Inoutic nemají jen vysokou odolnost proti silnému větru a dešti, ale nastavují také hodnotou tepelné prostupnosti okenním rámem Uf= 1,3 W/m2K na standard v oblasti tepelné izolace a vykazují vysokou stabilitu díky ocelové výztuze v rámu i křídle dveří.

 

Více podrobností a technická specifikace

schatten

Posuvné a shrnovací systémy

Oba systémy se vyrábějí z běžných okenních profilů. Posuvné systémy nabízíme ve více variantách. Lze vyrobit dvou, tří a čtyřdílné elementy, přičemž posuvné křídlo lze pro účely větrání i samostatně vyklopit.

U shrnovacích systémů je pomocí „harmonikového mechanismu“ zajištěno uvolnění téměř celé otevírací plochy. V závislosti na variantě provedení lze jednotlivá křídla shrnovat různými způsoby. Průchod není zakrytý pevným zasklením, bočními díly ani sloupky.

  

Další informace o posuvných a shrnovacích systémech

Kontaktujte místního výrobce oken.

schatten
icons
Produkty Inoutic garantují nejvyšší odolnost proti silnému větru a dešti, optimální zvukotěsnost, odolnost proti vloupání a dlouhou životnost.
Produkty Inoutic splňují nejnáročnější standardy na úsporu energie: Vyznačují se nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi a odolností proti vlhkosti a korozi.
Široký výběr barev otevírá neomezené možnosti provedení fasády a dokáže dodat osobitý ráz jakémukoli architektonickému stylu.
schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKalkulator schattenKonfigurátor barev schattenKontakt schatten
© Inoutic