Systém pro plastová okna Prestige | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Okenní systém Prestige / Ideálně vyvážený!

Šestikomorový profil s velmi dobrou hodnotou tepelné i zvukové izolace, vhodný pro zateplené domy a byty. Umožňuje realizaci staveb v nízkoenergetickém standardu a nepředstavuje náročnou položku v rozpočtu.

  • Vestavná hloubka 76 mm
  • Součinitel prostupu tepla Uf = 1,1 W/m2K vhodný pro moderní nízkoenergetické bydlení
  • V tomto systému se vyrábějí i posuvné dveře a vchodové dveře

Představuje ideálně vyváženou volbu v místech s vysokými požadavky na tepelnou izolaci, kde by ovšem výkonnější systém Eforte představoval nežádoucí vyšší náklady nebo naddimenzované řešení.

Tip: Našimi partnery jsou certifikovaní a ověření výrobci plastových oken. Podívejte se, kdo vám okna nebo balkonové dveře z profilu Prestige vyrobí přímo ve vašem kraji nebo městě:

Nejen výborná tepelná izolace

Okenní profily Inoutic vynikají kvalitou továrního zpracování a dosahují špičkových hodnot tepelné izolace. Profil Prestige přirozeně není výjimkou. Za zmínku nicméně stojí i velice dobré hodnoty zvukové izolace, které se zásadním způsobem podílí na komfortu bydlení, nebo třeba i klidu na práci při použití v nebytových prostorách. Ticho je v rušných centrech měst dnes vzácnou komoditou a kvalitní okenní profil se zárukou zvukové izolace je inteligentní investicí do vlastního zdraví.

Opravdu bohatý výběr tvarů a barev

V naší nabídce a u našich smluvních výrobců oken najdete okenní profil Prestige hned ve 4 tvarových variantách – s rovným křídlem nebo s 3 tvary předsazeného křídla. V kombinaci se širokou škálou barev, dřevěných a metalických dekorů a s možností využití hliníkových krytů pro dosažení opravdu luxusního vzhledu, tak dostanete opravdu bohatý výběr, v jaké podobě se může již brzy tento oblíbený okenní profil podílet na vašem komfortním bydlení.

Další profily v naší nabídce:

Šestikomorový okenní systém Eforte – 84 mm, špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení

Pětikomorový okenní systém Arcade – 71 mm, štíhlý profil, moderní standard a osvědčená technologie

schatten
icons
Produkty Inoutic garantují nejvyšší odolnost proti silnému větru a dešti, optimální zvukotěsnost, odolnost proti vloupání a dlouhou životnost.
Produkty Inoutic splňují nejnáročnější standardy na úsporu energie: Vyznačují se nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi a odolností proti vlhkosti a korozi.
Široký výběr barev otevírá neomezené možnosti provedení fasády a dokáže dodat osobitý ráz jakémukoli architektonickému stylu.
schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKalkulator schattenKonfigurátor barev schattenKontakt schatten
© Inoutic