Systém pro plastová okna Eforte | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Okenní systém Eforte / Nejvyšší hodnoty izolace

Šestikomorový profil pro plastová okna a balkonové dveře vhodný i pro pasivní domy a nízkoenergetické stavby, pro každého, kdo vidí smysl v dlouhodobě úsporném bydlení.

  • Vestavná hloubka 84 mm
  • K dostání ve dvou designových variantách – s rovným nebo předsazeným křídlem
  • Součinitel prostupu tepla Uf = 0,95 W/m2K i při standardní ocelové výztuži a bez přídavných prvků
  • V kombinaci s běžným trojitým zasklením splňuje aktuální požadavky pro pasivní stavbu

Staveb v pasivním standardu díky zlepšenému povědomí o ekologii a energetických úsporách přibývá. Jsme rádi, že v okenním systému Eforte můžeme nabídnout cenově výhodné řešení s jedinečnou hodnotou izolace.

Tip: podívejte se, kdo vám okna z profilu Eforte vyrobí přímo ve vašem kraji nebo městě:

Eforte – nejen úsporně, ale i na míru každému projektu

Jakkoliv se už jen tepelně izolačními vlastnostmi řadí mezi špičkové produkty, nemohli jsme při jeho vývoji jen tak usnout na vavřínech. Nabízíme Vám proto také mimořádný výběr rozměrů – díky technologii lepení zasklení Inoutic lze realizovat plastová okna a prosklené dveře až do výšky 2,6 m. V pasivních domech si tak nemusíte odpírat luxusu prosklených stěn s výhledem. Díky zmíněné technologii je také možné instalovat do rámu i zasklení mimořádných parametrů – bezpečnostní a izolační skla až do šířky 56 mm.

Eforte – vyberte si barvu nebo dekor

Námi nabízený výběr barev a pohledově autentických dekorů posouvá estetickou hodnotu plastových oken na úroveň výrazně dražších materiálů. Varianta s hliníkovým krytem poskytuje naprosto autentický vzhled luxusního hliníku, při všech výhodách prémiového plastového profilu.

Bezkonkurenční tepelný komfort si můžete díky variabilitě systému Eforte dopřát nejen v pasivních stavbách, ale i v rekonstruovaných historických objektech.

Další profily v naší nabídce:

Šestikomorový okenní systém Prestige – 76 mm, Vyvážený profil, který splní všechny vaše požadavky

Pětikomorový okenní systém Arcade – 71 mm, Moderní standard a osvědčená technologie

schatten
icons
Produkty Inoutic garantují nejvyšší odolnost proti silnému větru a dešti, optimální zvukotěsnost, odolnost proti vloupání a dlouhou životnost.
Produkty Inoutic splňují nejnáročnější standardy na úsporu energie: Vyznačují se nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi a odolností proti vlhkosti a korozi.
Široký výběr barev otevírá neomezené možnosti provedení fasády a dokáže dodat osobitý ráz jakémukoli architektonickému stylu.
schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKalkulator schattenKonfigurátor barev schattenKontakt schatten
© Inoutic