Systém pro plastová okna Arcade | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Slovensky Magyar
schatten

Okenní systém Arcade / Levné, ale přesto efektivní

Pětikomorový profil Arcade je pro svůj vynikající poměr výkon / cena nejlepší volbou všude tam, kde napjatý rozpočet stavby nebo rekonstrukce nedovoluje aplikaci výkonnějších systémů Prestige nebo Eforte, ale kde je zároveň stále ve hře požadavek na vysokou úroveň zateplení okenních otvorů.

  • Vestavná hloubka 71 mm
  • Součinitel prostupu tepla Uf = 1,2 W/m2K – velice dobrý tepelně izolační výkon splňující veškeré normové požadavky
  • Levné řešení, ale 100% kvalita Inoutic

Při rekonstrukcích starších budov může být vzhledem k zateplení stěn dokonalejší systém, jako jsou Prestige nebo Eforte, jednoduše předimenzovaný. Rovněž tak při rozsáhlých realizacích s omezenými prostředky, nebo v případech, kdy stávající okenní prostup nedovoluje využití širších okenních profilů – všude tam exceluje léty osvědčená klasika - plastová okna Arcade.

Tip: podívejte se, kdo vám okna z profilu Arcade vyrobí přímo ve vašem kraji nebo městě:

Arcade – levná plastová okna vysoké kvality

S ostatními profily z rodiny výrobků Inoutic sdílí okenní systém Arcade všechny výhody produktů předního evropského výrobce. Je to především bohatá škála povrchových úprav – barev a vizuálně autentických dekorů, které estetickou hodnotu vašich nových plastových oken snadno posunou na úroveň mnohem nákladnějších materiálů, jako je dřevo nebo hliník. Jsou to ale i dvě designové varianty profilu – s rovným nebo předsazeným křídlem.

Další profily v naší nabídce:

Šestikomorový okenní systém Eforte – 84 mm, špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení

Šestikomorový okenní systém Prestige – 76 mm, Vyvážený profil, který splní všechny vaše požadavky

schatten
icons
Produkty Inoutic garantují nejvyšší odolnost proti silnému větru a dešti, optimální zvukotěsnost, odolnost proti vloupání a dlouhou životnost.
Produkty Inoutic splňují nejnáročnější standardy na úsporu energie: Vyznačují se nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi a odolností proti vlhkosti a korozi.
Široký výběr barev otevírá neomezené možnosti provedení fasády a dokáže dodat osobitý ráz jakémukoli architektonickému stylu.
schatten schatten
Výrobci a prodejci schatten Cenová poptávka schattenKalkulator schattenKonfigurátor barev schattenKontakt schatten
© Inoutic